IzarMu Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IzarMuOnline Official Forum


2 posters

    Imi da o eroare knd intru in BK !!! la celelalte caractere nu am probleme !!!

    avatar
    armagedon1
    Beginner
    Beginner


    Posts : 1
    Join date : 2009-03-09

    Imi da o eroare knd intru in BK !!! la celelalte caractere nu am probleme !!! Empty Imi da o eroare knd intru in BK !!! la celelalte caractere nu am probleme !!!

    Post  armagedon1 Mon Mar 09, 2009 10:27 am

    Imi da o eroare knd intru in BK !!! la celelalte caractere nu am probleme !!! Probabil ca RaReSh mi-a facut ceva k m-am certat cu el si mi-a dat o eroare din senin si de atunci nu imi mai merge Sad(( !!! pls ajutati-ma !!!
    GoodL1k3x
    GoodL1k3x
    Godlike Izar Player
    Godlike Izar Player


    Posts : 261
    Join date : 2009-01-25
    Age : 34

    Imi da o eroare knd intru in BK !!! la celelalte caractere nu am probleme !!! Empty Re: Imi da o eroare knd intru in BK !!! la celelalte caractere nu am probleme !!!

    Post  GoodL1k3x Mon Mar 09, 2009 10:45 am

    armagedon1 wrote:Imi da o eroare knd intru in BK !!! la celelalte caractere nu am probleme !!! Probabil ca RaReSh mi-a facut ceva k m-am certat cu el si mi-a dat o eroare din senin si de atunci nu imi mai merge Sad(( !!! pls ajutati-ma !!!

    ahahha tio dat exile Razz

    ca si bann...

    trebu doar de pe site sa intri in character panel si sai dai warp in lorencia... Razz

      Current date/time is Mon Jul 01, 2024 9:27 pm