IzarMu Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IzarMuOnline Official Forum


2 posters

    Pagina web

    kerosen
    kerosen
    IzarMu Official Gamer
    IzarMu Official Gamer


    Posts : 85
    Join date : 2009-01-28
    Age : 35

    Pagina web Empty Pagina web

    Post  kerosen Fri Feb 06, 2009 2:39 am

    Eu recomand sa faceti o pagina web .. cat mai simplista .. si cu acces direct !! recomand php-ul ( care este acuma ) Dar ... modificati si voi oleack scriptul... ca aveti numai bug-uri in pagina... Wink asta din cate m observat eu...
    Iar in privinta control panel dedicat usrului.. puneti un link direct dupa logare.. nu recomand java scriptul.. ca mult useri nu stiu... si o sa aveti multe postruri si mesaje off-line .. " Cum dau Resetu ?? "

    Bafta si astept sa vad ce o sa iasa afro
    GoodL1k3x
    GoodL1k3x
    Godlike Izar Player
    Godlike Izar Player


    Posts : 261
    Join date : 2009-01-25
    Age : 34

    Pagina web Empty Re: Pagina web

    Post  GoodL1k3x Fri Feb 06, 2009 7:34 am

    kerosen wrote:Eu recomand sa faceti o pagina web .. cat mai simplista .. si cu acces direct !! recomand php-ul ( care este acuma ) Dar ... modificati si voi oleack scriptul... ca aveti numai bug-uri in pagina... Wink asta din cate m observat eu...
    Iar in privinta control panel dedicat usrului.. puneti un link direct dupa logare.. nu recomand java scriptul.. ca mult useri nu stiu... si o sa aveti multe postruri si mesaje off-line .. " Cum dau Resetu ?? "

    Bafta si astept sa vad ce o sa iasa afro


    taci ca nici nu stii ce vb...

    sir stie ce sa faca ...

    o sa vezi ca web ista inka nu e gata ..

    o sal faka fain ..o sa vezi Razz cheers cheers cheers
    kerosen
    kerosen
    IzarMu Official Gamer
    IzarMu Official Gamer


    Posts : 85
    Join date : 2009-01-28
    Age : 35

    Pagina web Empty Re: Pagina web

    Post  kerosen Fri Feb 06, 2009 4:43 pm

    lool... man am dat o sugestie... nu tre sa sari asa cu scandal Razz ... si in plus stiu despre ce vb acolo !!! asa ca afro relax... ia un calmant Smile
    GoodL1k3x
    GoodL1k3x
    Godlike Izar Player
    Godlike Izar Player


    Posts : 261
    Join date : 2009-01-25
    Age : 34

    Pagina web Empty Re: Pagina web

    Post  GoodL1k3x Fri Feb 06, 2009 4:48 pm

    kerosen wrote:lool... man am dat o sugestie... nu tre sa sari asa cu scandal Razz ... si in plus stiu despre ce vb acolo !!! asa ca afro relax... ia un calmant Smile

    am avut in vedere de websiteul ista care este acuma ....la inceput are ceva probleme dar cu timpul o sal faca super Very Happy lol! lol! lol!
    kerosen
    kerosen
    IzarMu Official Gamer
    IzarMu Official Gamer


    Posts : 85
    Join date : 2009-01-28
    Age : 35

    Pagina web Empty Re: Pagina web

    Post  kerosen Fri Feb 06, 2009 4:52 pm

    asa sper si eu.. eu recomand ... sa mearga cat mai la subiect.. Smile ca sunt unii care nu stiu sa foloseasca web-ul bine Very Happy lol! si sa nu ii auzi... " Cum dau rr ? ", cum de altfel ii vezi in joc se agita si dau de ceasul mortii.. Smile lol!

    Iar cu headerul de la pagina web... datio`n`colo de treaba Smile) faceti un thread nou in forum ... fiecare sa faca in photoshop sau in alt program un header pentru pagina web ... dati dimensiunile la care trebuie facut.... dar nu sa suprapuneti scrisul lol! sa nu credeti ca nu am observat Smile

    Sponsored content


    Pagina web Empty Re: Pagina web

    Post  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Mon Jul 01, 2024 10:11 pm