IzarMu Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IzarMuOnline Official Forum


4 posters

    cateva intrebari pt sir

    noChance
    noChance
    IzarMu Gold Player
    IzarMu Gold Player


    Posts : 16
    Join date : 2009-02-01

    cateva intrebari pt sir Empty cateva intrebari pt sir

    Post  noChance Tue Feb 03, 2009 10:14 pm

    1: te`am rugat sa ma rezolvi cu q3 , si ai zis ca e done , dar , din cate stiu eu dupa q3 din sm devii grand master ... ori la mine scrie numai sm Sad(
    2: de ce nu merge harta LOT?acolo in mod normal pica ancient ... ar fi un plus adaugat serverului
    3: pe la 15 rr`uri m`am dus si eu in cry si am murit instant.... exista anumite zone in care stai doar de la vreo 20 de rr`uri in sus ?
    4: invaziile sunt la un anumit interval ? de obicei sunt la 4 ore ... sau asa stiam eu , aici cum e ?
    5: serverul e on numai de la 8 dimineata cumva ?Very Happy
    6: la un momentdat aveam 32 k la ene , si pe site nu ma mai lasa sa bag puncte acolo , acum vad ca ma lasa , dar e cu minus , adik -27 etc etc , care e faza
    7: nu stiu exact cat am la agi , dar fara dinorant sub cur dau atat de repede ca nici nu mor mobii , cand o sa am 64 de k la agi ce va fi ... e vreun bug , sau asa e normal ?

    iti multumesc , si astept raspunsurile cat mai repede
    joc multimea sa se abtina , am nevoie de niste raspunsuri concrete d ela owner
    nox
    nox
    Super Moderator
    Super Moderator


    Posts : 453
    Join date : 2009-01-25
    Age : 30

    cateva intrebari pt sir Empty Re: cateva intrebari pt sir

    Post  nox Tue Feb 03, 2009 11:07 pm

    noChance wrote:1: te`am rugat sa ma rezolvi cu q3 , si ai zis ca e done , dar , din cate stiu eu dupa q3 din sm devii grand master ... ori la mine scrie numai sm Sad(
    2: de ce nu merge harta LOT?acolo in mod normal pica ancient ... ar fi un plus adaugat serverului
    3: pe la 15 rr`uri m`am dus si eu in cry si am murit instant.... exista anumite zone in care stai doar de la vreo 20 de rr`uri in sus ?
    4: invaziile sunt la un anumit interval ? de obicei sunt la 4 ore ... sau asa stiam eu , aici cum e ?
    5: serverul e on numai de la 8 dimineata cumva ?Very Happy
    6: la un momentdat aveam 32 k la ene , si pe site nu ma mai lasa sa bag puncte acolo , acum vad ca ma lasa , dar e cu minus , adik -27 etc etc , care e faza
    7: nu stiu exact cat am la agi , dar fara dinorant sub cur dau atat de repede ca nici nu mor mobii , cand o sa am 64 de k la agi ce va fi ... e vreun bug , sau asa e normal ?

    iti multumesc , si astept raspunsurile cat mai repede
    joc multimea sa se abtina , am nevoie de niste raspunsuri concrete d ela owner

    2. din cate stiam eu guildul castigator la cs(castle siege) avea acces in LOT
    3. ca sa te duci in crywolf nu iti trebuie neaparat numai rr... fiindca esti sm ti'ai pus mana shield inainte?? ai pus niste puncte al vieti incat sa ai vreo 10-12 k?
    4. invaziile sunt idn ora in ora (xx:00)
    6. eu nu inteleg:| eu sincer nu am bagat niciodata pct de pe site lol! folositi comanda /add si o sa va mearga:)
    7. nu prea inteleg ce vrei sa zici... te referi cumva la es(evil spirits)?la evil spirit mai sunt asa numitele agility bugs..cand daca ai un anumit attack speed nu merge sa dai decat cu calut..sau nu merge deloc..am postat pe forum un tutorial cu agility bugs:| daca folosesti IceStorm nu o sa ai niciodata problema asta:)
    danutzbest
    danutzbest
    Moderator
    Moderator


    Posts : 298
    Join date : 2009-01-25

    cateva intrebari pt sir Empty Re: cateva intrebari pt sir

    Post  danutzbest Wed Feb 04, 2009 2:12 am

    5.Cred ca da
    SirLove
    SirLove
    Administrator
    Administrator


    Posts : 315
    Join date : 2009-01-24

    cateva intrebari pt sir Empty Re: cateva intrebari pt sir

    Post  SirLove Wed Feb 04, 2009 8:03 am

    pt 5 avem nishte probleme ku serverul deokmdata
    o sa fie fixate in cateva zile
    SirLove
    SirLove
    Administrator
    Administrator


    Posts : 315
    Join date : 2009-01-24

    cateva intrebari pt sir Empty Re: cateva intrebari pt sir

    Post  SirLove Wed Feb 04, 2009 8:03 am

    ai si questu fakut gata

    Sponsored content


    cateva intrebari pt sir Empty Re: cateva intrebari pt sir

    Post  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Wed Jul 03, 2024 10:07 pm